Bělení zubů

Sample title

Neperoxidové bělení je účinnější a daleko šetrjší než použití klasického gelu s obsahem 6% - 15% peroxidu. Výsledek je viditelný okamžitě po ošetření a zesvětlení vašich zubů o 2 - 6 odstínů vás rozhodně ohromí! 
Před procedurou je důležité mít důkladně vyčištěné zuby. Do úst si pak jednoduše vložíte naústek pro odhalení zubů a následně aplikujeme bělící neperoxidový gel, který je šetrný a zároveň dezinfekční. Poté odborně proškolená obsluha nastaví přístroj WHITEN LED na 30 minut. A můžete začít v klidu relaxovat.

Po skončení procedury bělení si ústa vypláchnete vodou a hotovo! Stačí už jen pohled do zrcadla a uvidíte vaše zuby o poznání bělejší!

Většina zákazníků potřebuje bělení opakovat 2 krát i třikrát pro lepší efekt.Podle barvy vašich zubů. Ordinační bělení zubů se provádí pomocí neperoxidového gelu v kombinaci s přístrojem WHITEN LED. Ten využívá studené modré laserové světlo (cold blue light) o vlnové délce 490 - 530 nanometrů. Během bělení se tak do těla nedostávají infračervené a ultrafialové paprsky. Oči jsou navíc chráněny speciálními brýlemi.

Výhody ošetření:

Bezbolestná a šetrná metoda 
Zuby bělejší o 2 - 6 odstínů 
Rychlý účinek 
Moderní metoda s certifikací pro evropský trh. 
Jedna procedura bělení trvá 1 až 3 bělení.Zaleží jaké má klient zuby.

Cena

990,- první aplikace 
590,- druhá aplikace 
390,- třetí aplikace 
1700,- můžete zakoupit balíček 3 aplikací

výsledek vydrží až několik měsíců záleží na životosprávě.Poté většinou stáčí pouze první aplikací dobělit jednou za čas.